Лідери Шаргородщини

ДОКУМЕНТИ:

         Районна рада лідерів учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Лідер» розпочала свою діяльність у 2018 – 2019 н.р.

    Першим пунктом в плані роботи  - це школа управлінської майстерності для лідерів  учнівського самоврядування Шаргородщини на тему: «Я маю право, я зобов’язаний». Навчання проходило на базі табору в с. Клекотина 12 – 14 вересня 2018р. Прибули на навчання 51 чол. з  25 шкіл району,  це президенти та заступники учнівського врядування. Не взяли участі діти з Гибалівської, Клекотинської, Пеньківської, Покутинської ЗОШ І-ІІІ ст.. та Рахнівсько Лісового , Буднянського, Деревянського, Конатковецького, Писарівського, Політанківського НВК та Ярівської ЗОШ І- ІІ ст..

  Мета такого зібрання це підтримка і розвиток учнівського самоврядування, проведення навчання учасників збору з використанням нових технологій, втому числі ІКТ, розроблення і затвердження плану роботи на навчальний рік.

    Під час навчання використовували різні форми роботи:

1.Тренінги на тему: «Лідер та лідерство», «Лідер у кожному з нас», які проводили практичні психологи: Андрійчук О.А., Іщенко Г.І.

2.Робота в малих  групах, - протягом трьох днів працювали 5 груп по 10 чол. готували міні композиції «Мрії збуваються» і в останній день презентували свою роботу.

 3.Квести: «Ми усі одна сімя». «Краща фотозона».

4.Кіно під відкритим небом.

5.Дискотека.

6.Бесіда фахівців із соціальної роботи Шаргородського  РЦСССДМ Білоус Людмили Михайлівни, Кучер Марини Вікторівни на тему: « Будьте не байдужими до проблем суспільства.»

7.Година волонтерів. Зустріч з волонтерами Слівінським Анатолієм Михайловичем  головою ГО Всеукраїнського об’єднання, та Вельган Валентиною Михайлівною  головою ГО районного  об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО, які приїхали презентувати «Книгу добра», яка була вручена Папі Римському  дітьми України і в  складі делегації були 5 дітей Шаргородщини. Лідери з перших вуст Влада Благуна, Наталії Теслі,  Ярослави Заволович почули про прийом їх у Ватикані та про враження від поїздки.

 8.Зустрічі з представниками влади. З дітьми проведено бесіду першим заступником голови Шаргородської РДА Щуром Ю.Б. та начальником відділу освіти Кутніком В.О. Тема: «Навчання та дозвілля шкільної молоді».

9.Лекції. Лариса Білозір  голова ГО «Життя та розвиток громад» прочитала лекцію на тему : «Навчайся в Європі та повертайся додому», «Стипендіальна програма».

10. Флешмоб. «Ми усі одна сімя»

Обговорили план роботи на навчальний рік. Затвердили  склад організаційного комітету Районної ради лідерів учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Лідер»  

 Лідер – Соєцька Настя –учениця Копистиринської школи

Заступник – Гереш Юлія – учениця Козлівської школи.

Члени: Поліщук Анастасія – учениця Деребчинської школи

             Філіпович Аліна - – учениця       Рахнівсько – Лісової школи

             Шевчук Наталія - – учениця       Івашковецької школи

             Корпалюк Аліна   – учениця       Лозівської школи

             Ніколаєва Людмила  – учениця         Джуринської школи

             Садовий Остап   -учень              ШРГ

             Шеменкова Алевтіна – учениця               Шаргородської №1

             Куйбіда Максим      -учень               Козлівської школи

              Щерба Аліна   – учениця                       Плебанівської школи  

 

 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

12.04.2018р відбулось чергове засідання районної ради учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Лідер». На засіданні проведено конкурс «Лідер року» де обрано лідера районної ради на наступні навчальні роки. В конкурсі взяли участь 10 активістів шкільних учнівських парламентів, які подолали 7-конкурсів і переможцем стала Соєцька Анастасія учениця 9 класу Копистиринської школи. Заступником обрана Гереш Юлія учениця 9 класу Козлівської школи.

   

  

В перший день весни 01.03.2018 року відбулось чергове засідання районної ради учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Лідер».

 На засіданні обговорювалась тема:  Лідер і керівник – у чому різниця? Джерела підтримки лідера і команди.

Провели засідання: Сунько Яна – лідер ШРРС, Буряк Ю.І.- координатор ШРРС.

 В засіданні взяла участь і провела бесіду з дітьми Кушнір Оксана Петрівна – директор Шаргородської  №2 СЗШ –І-ІІІ ст., депутат  Шаргородської міської ради. Вийшла ділова і душевна розмова, чи є різниця між керівником і лідером.

  Презентували роботу, виконану  за попередній місяць, лідери: Дубина Оксана Джуринської школи, Філіпович Аліна –Рахнівсько –Лісової школи, Гумінський Владислав – Зведенівської школи, Ковальська Влада – Буднянський НВК. В електронному варіанті свої презентації подав Резнік Олександр – Клекотинська СЗШ –МОЛОДЕЦЬ!!!.

    На початку  навчального року оголошено Акцію «Допоможемо герою АТО» покажемо це  у світлинах. Прозвітували про свою участь в Акції лідери шкіл: Зведенівської, Михайлівської, Рахнівсько – Лісової, Буднянського НВК, Клекотинської , Сл.Шаргородської.

    В оголошеному фотоконкурсі на лютий місяць «Чотирилапі друзі» взяли участь лідери шкіл: Сл.Шаргрродської, Шаргородської №2, Клекотинської, Буднянського НВК.

 В лютому проходив конкурс буклетів  «Країна, в якій мені живеться комфортно і в здоров’ї» справились із завданням лідери шкіл: Михайлівської, Клекотинської та Буднянського НВК. Ковальська Влада  з Буднянського НВК в буклеті описала свої роздуми про країну і її цінності де назвала :Гордість країни, Освітня країна, Відпочинок, Чиста країна. Лідер  Резнік Олександр з Клекотинської школи «Країну, в якій мені живеться комфортно і в здоровї» назвав свою рідну школу.

 Прозвітували про участь в конкурсі малюнка «Ми є рівні» лідери шкіл: Клекотинської, Буднянського НВК.

     Я Буряк Ю.І. – координатор районної громадської організації «Союз старшокласників «Лідер», дякую всім за участь в засіданні і за добросовісне виконання своїх обов’язків.

    

  

 

 18.05.2017 р. Відбулось підсумкове засідання районної ради  громадської організації «Союз старшокласників «Лідер».

На засідання запрошувались переможці міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та змагань: Настасюк Герман, Настасюк Надія, морозюк Володимр, Томчук Богдан. Талановиті діти розповіли лідерам, як треба працювати, хто має допомогти, щоб стати успішними. Дуже цікавою була розповідь Н.Настасюк про  танцювальний колектив «Роєл Денс», в  якому вона займається, про велику працю, яку вкладають діти, щоб взяти  участь у  танцювальних конкурсах Міжнародного та Всеукраїнського рівнів.

З великим задоволенням слухали Морозюка Володимира, учасника шоу «Майстер – шеф. Діти.», який брав участь  на каналі «СТБ» в шостому сезоні.

Обговорено  та схвалено  Акцію «Я волонтер у відпочинковому таборі «Барвінок», мета якої, щоб діти спробували себе у ролі лідерів в дитячому колективі. Підсумок акції буде підведено  у вересні 2017 року на базі ДОК ім..В.Загурного.

  

  

ЗУСТРІЧ НА  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОМУ ПЕРЕХРЕСТІ.

     Ще у  вересні місяці розпочалась районна інтелектуальна гра  серед старшокласників загальноосвітніх шкіл.

 Тема інтелектуальної гри „ Моя Україна ” дала можливість учням перевірити свої знання з історії української держави,більше дізнатись про її традиції і звичаї, вивчити природу, та збагатити свої знання з історії виникнення національих історико-архітектурних заповідників, парків та пам’ятників  України.

  П’ять команд увійшли до фінального туру гри, яка відбулась 19 січня 2017року. Це команда Деребчинської СЗШ І-ІІІст.; команда Клекотинської СЗШ І-ІІІст.; команда Руданської СЗШ І-ІІІст., команда Козлівської СЗШ І-ІІІст. та команда Слободо –Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст.

 Згідно положення, гра передбачала 9 завдань: візитка; вікторина; кросворд; відеозавдання; бліц-запитання для капітанів; природа України; прислів’я; 7 запитань та ребус.

  ІІІ місце у грі розділили між собою команди „Майбутнє України” Руданської СЗШ І-ІІІст. та команда „Торнадо” Козлівської СЗШ І-ІІІст.

ІІ місце по праву здобула команда „Квест” Клекотинської СЗШ І-ІІІст.

І перемогу у фінальній грі здобула  команда „Прогрес” Слободо-Шаргородської СЗШ І-ІІІст. –І місце.

Дійсно, в цей благодатний день, всі команди показали достатньо високий рівень знань з історії нашої держави.

    Хочеться побажати всім командам  гарних перемог  на шкільній ниві. Хай щастить вам, юні ерудити, бо ви гідне майбутнє нашої  Укаїни.

                                                                   Культорганізатор БДЮТу Томчук Л.В

  

  

Наші навчання почалися із пленарного засідання на тему:»Лідер та лідерство» Було проведено реєстрацію учасників, ознайомлення із структурою Шаргородської районної Ради «Союз старшокласників «Лідер»

 В цей же день, практичні психологи із Будинку дитячої та юнацької творчості провели тренінг «Знайомство», на якому лідери познайомились, дізнались трішки про своїх однолітківків та мали змогу проявити  свої  лідерські якості.

В нашому засіданні взяли участь начальник відділу освітиШаргородської РДАКутнік Володимир Олексійович та заступник голови Шаргородської районної ради Федоришин Василь Іванович. З ними ми обговорили питання молодіжної політики та участі учнівського самоврядування у громадському житті. Також учні мали можливість задати свої запитання. Цікавились вони усім: від культурного розвитку молоді до суспільного життя району. «Чому у селах учням немає куди піти?», «Чи будуть закривати школи, при об’єднанні районів?», «Що чекає учнів які повинні здавати ЗНО у 9 класі?» та безліч інших питань.

Далі лідери розбились на малі групи і кожна група працювала над своїм завданням. Перша група вивчала загальну пісню, їхнім вибором була українська народна пісня «Червона рута». Друга група працювала над виготовленням плакату до Дня миру. Завданням третьої групибуловиготовлення паперових голубів миру та створення фото одного «живого голуба» до Дня миру.  Обговорення та презентація структури ШРРС  - таке було завдання для четвертої групи.  По завершенню підготовки, лідери презентували свої завдання.

Підсумок дня вогнище дружби та вечір біля нього. Усі співали запальних пісень, грали ігри, а після мали змогу потанцювати на дискотеці.

 Наступний день розпочався із зарядки-флешмобу, яку підготували лідери Шаргородської СЗШ І-ІІІ ступенів №1.Наді Настасюк та Олени Коваль.

В плані роботи на день було: тренінгина самовпевненість, лідерство та роботу у колективі від практичних  психологів  Андрійчук Олени Антонівни, Іщенко Галини Іванівни та Ковтун Тетяни Євгенівни. Тренінги були досить захоплюючими та цікавими.

  Наступним пунктом в нашій роботіквестгра – подорож «Вибори», завдання якої обрати лідерів районну раду. Команди повинні були скласти соціальну рекламу, розповісти якості лідера,  продемонструвати свою ораторську майстерність,  створити пам’ятник лідеру та проспівати пісню.

 Цього ж дня, до нас навідалась екс-лідерШаргородської районної ради Старшокласників Лозова Ірина, яка стежила за нашою роботою, а також виступила перед лідерами, дала безліч корисних порад та ідей, щодо роботи ради, та поділилась цікавими історіями з життя ради у попередніх роках.

 Також учні мали змогу випробувати себе на майстер-класах , які проводили керівники гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості. Вони могли пошити птаху, змайструвати листівку, навчитись  туристським навикам, а також спробувати себе у ролі фотографа макрозйомки.

 Стомлені важким, проте цікавим днем, лідери таки знайшли в собі сили піти на дискотеку та запалювати до пізньої ночі.

 Останнього дня, пройшло підсумкове засідання, на якому було обговорено безліч важливих питань. Серед яких були: перспективний план роботи ради, обговорення рейтингової системи оцінювання роботи лідерів учнівського самоврядування, вибори активу ради та вручення сертифікатів учасникам районної школи управлінської майстерності. До активу ради увійшли: Коваль Олена (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ступенів №1, заступник лідера ради), Мазур Ольга (Шаргородська районна гімназія, голова центру культури та дозвілля), Настасюк Надія (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ступенів №1, голова центру інформування та зв’язків з громадськістю), Борець Анастасія ( Слободо-Шаргородська СЗШ І-ІІІ ступенів, голова центру захисту прав дитини та допомоги  у проблемних ситуаціях), Гаєвський Владислав (Мурафська СЗШ І-ІІІ ступенів, центр інформування та зв’язків з громадськістю), ЗембаАльона (Руданська СЗШ І-ІІІ ступенів, центр інформування та зв’язків з громадськістю), Поперечний Андрій (Плебанівська СЗШ І-ІІІ ступенів, центр культури та дозвілля), Мельник Вікторія (Стрільницька СЗШ І-ІІІ ступенів, центр культури та дозвілля), Гумінський Владислав (Зведенівськ СЗШ І-ІІІ ступенів,  центр захисту прав дитини та допомоги  у проблемних ситуаціях), Дубина Оксана (Джуринська СЗШ І-ІІІ ступенів, центр захисту прав дитини та допомоги  у проблемних ситуаціях).

 Загалом, районна школа управлінської майстерності видалась на славу, усі роз’їхались задоволені, з новим досвідом та позитивними емоціями.

 Ми є і ми працюємо, ми ще не раз будемо нагадувати про себе, тому сподіваємося на вашу підтримку та нашу активну роботу.

 Лідер ШРРС, Сунько Яна.

   

  

  

  

  

  

   

  

  

  

  19 травня свою роботу завершила Шаргородська районна Рада Старшокласників. На останньому засіданні були підведені підсумки року та запрошені поважні гості. До нас завітали мер міста Шаргорода Ігор Винокур, депутат обласної ради Соляник Вадим та депутат районної ради Печенюк Вадим.

Ми презентували річний звіт роботи ради та декілька найактивніших лідерів відзвітували про свою роботу у школах.

Також відбулося нагородження активістів ГО "Союз Старшокласників "Лідер". Лідери отримали своїї подяки та відзнаки.

Було проведено конференцію з нашими гостями та обговорено теми молодіжної політики та ролі активної молоді у суспільстві.

   

  

  

  

14. 04.2016р. пройшло чергове засідання «Союзу старшокласників «Лідер» на базі БДЮТу. Про свою роботу прозвітували лідери: ШРГ (Кравець Віка), Руданської СЗШ І-ІІІ ст. (ЗембаАльона), Пасинківського НВК (Храпко Яна), Гибалівської СЗШ І-ІІІ ст.. (Ренкас Галина), Зведенівської СЗШ І-ІІІ ст..(Гумінський Владислав).

  Провели гру для старшокласників «Екоквест». Мета: виявлення талановитих дітей, навчання лідерських якостей. Пропаганда збереження навколишнього середовища, природніх багатств тощо.

  Гра мала 8 номінацій: Написати вірш, написати нарис «збережемо первоцвіти», попурі пісень про природу, фотоколаж «Моє село найкраще», скринька гумору (зібрати смішинки, гуморески. «Я і природа»), малюнок або художня робота (мальовничі місця мого села), сюжетний танець (танець Мавки, Вітру, Дощу тощо), зробити репортаж «Земля наш спільний дім».

  Добре справились із завданнями лідери: Кравець Вікторія, Ренкас Галина, Коваль Олена , Настасюк Надія, Куліховський Ваня, Галайко  Максим, ЗембаАльона, Гаєвський Владислав, ПльонсакАльона. Всім хто працював і добре справились з завданнями Дякую!

  Обговорили план благодійного забігу по центральній вулиці м.Шаргорода.

  

  

  

  

 

Нещодавно члени ради учнівського самоврядування Шаргородського району відвідали м.Львів.

Мета: познайомитись з історичними памятками культури м . Львова,  побувати в театрі, зустрітись з однолітками і обласною радою учнівського самоврядування Львівщини.

Поїздка була досить насиченою різними видами культурно – видовищних дійств. Екскурсії по місту, музеях,  відвідини цікавих місць,  драматичного театру Заньковецької, і незабутньої зустрічі з радою старшокласників, яка працюєна базі обласного центру науково – технічної творчості. Тут ми багато почули цікавих справ, якими займаються школярі Львівщини і досить гідно представили справи школярів Вінниччини та Шаргородщини. Дуже вдячна батькам, за добрих , розумних. вихованих дітей, за   допомогу організувати поїздку, і вдячна дітям за взаєморозуміння. Така поїздка ще більше  зблизила наших лідерів.

  

  

4 ЛЮТОГО 2016 Року на базі Шаргородського БДЮТу відбулось чергове засідання  районної ради учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Лідер». В засіданні взяли участь  17 лідерів та 7 заступників лідера з НВЗ району .

 Зібрання пройшло досить активно. Тема: Лідер та його команда. Проведено Тренінг «Уміння працювати в команді». Підведено підсумок роботи за І півріччя, Настею Борець. Найактивніших нагороджено грамотами   районної ради учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Лідер». А саме: Ковальську Оксану – Буднянський НВК, Владунську Юлію – Джуринська СЗШ І-ІІІст, Гаєвського Владислава – Мурафська СЗШ,  Волинець Вікторію – Рахни–Лісові №1, Храпко Яну –Пасинківський НВК.

  Змінено лідера Районної радиучнівського самоврядування «Союз старшокласників «Лідер Настя Борець попросилась піти у відставку, прийшла Сунько Яна – учениця ШРГ, Член районної ради.

 Насті подякували за її активну роботу, Яну прийняли в команду Лідером і побажали не втрачати напрацьоване, а продовжувати вести за собою лідерів району.

      В цей день відбувся семінар педагогів – організаторів. В семінарі взяли участь 31 педагог.

Тема: Розвиток учнівського самоврядування в шкільному колективі. Педагоги - організатори поділились досвідом роботи з органами учнівського самоврядування в НВЗ

  

  

  

  

 

З 16 по 18 вересня 2015року на базі оздоровчого табору Ім.В.Загурного села Клекотини, Шаргородського району відбулось навчання лідерів учнівського самоврядування Шаргородщини на тему: «Лідерство – запорука успіху».

 На навчання в школу управлінської майстерності з’їхались лідери та їх заступники з 27 НВЗ.

Протягом трьох днів працювали з дітьми працівники БДЮТу, Психологи. У програмі : години спілкування (Використання інформаційно –комунікативних технологій в організації діяльності органів учнівського самоврядування; Історія розвитку самоврядування дітей; «лідер у кожному з нас»,як вивчити та реалізувати сої права; ділова документація, учнівського самоврядування в школі); робота в малих групах (створення міні – композицій з «Україною в серці» і проведення конкурсу на кращу підготовку та виконання); Тренінги (Технологія проведення зборів учнівського самоврядування, Моя індивідуальність); ділові ігри (Спільно творимо. Ми сенкани «Наші кумири», пишемо есе «Я у мультикультурному суспільстві» Створюємо соціальну рекламу «Включи людську свідомість», «Рух лідерів +»); ТОК –ШОУ «Вчимося демократії» зустріч з волонтерами (Вельган В.М.); Турквест «Туризм – це здорово!». Дискотеки, дружні зустрічі по футболу, волейболу.

Проводили навчання за рахунок батьківської підтримки, а саме: батьки дали продукти харчування, кошти на хліб та проїзд до табору і назад.

  

  

  

  

  

    Школярі Івашковецької, Руданської та Рахнівсько – Лісової СЗШ №1 взяли активну участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько – краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «МІЙ РІДНИЙ  КРАЙ».

  Експедиційні загони вищезгаданих шкіл в один і той час вирушили за трьома маршрутами по історичних місцях Шаргородщини, для того , щоб відвідати місця пов’язані із сторінками історії України періоду ІІ світової війни 1941 -1945 років, інших знакових подій з прагненням народу України до волі та незалежності, подій і розповідей очевидців про Українців учасників військових конфліктів ХХ – поч.. ХХІ ст..( зокрема війни в Афганістані) Розпитати про маловідомі та невідомі факти історії, місця боїв, імена їх учасників, місця  знаходження поховань людей, які загинули за рідну землю, учасників визвольного руху, репресованих, вдів.

    Тому протягом походу діти  відвідували пам’ятники загиблим воїнам, могили невідомого солдата, пам’ятник воїнам –афганцям, в Івашківцях, Руданському, Сл.Шаргородській, Шаргороді, Клекотині, Стрільниках, Михайлівці,Лопатинцях. Проводили зустрічі в музеях Бойової слави з істориками – краєзнавцями та екскурсоводами в школах району, саме: Клекотинській, Михайлівській СЗШ І-ІІІст.

  

   

  

  

  


Цікаві зустрічі відбулись: біля пам’ятника воїнам – афганцям з головою ради воїнів – афганців району Мркевичем Володимиром, з екскурсоводами –краєзнавцями, Сл.Шаргородської СЗШ І – ІІІст, із заступником виховної роботи Клекотинської СЗШ І-ІІІ ст..Бондарчук Тетяною Василівною та іншими жителями сіл району.

  

  

  

  

  

  

  

     Лідери учнівського самоврядування зустрічалися з волонтером  Вельган Валентиною Михайлівною. Розповідь Валентини Михайлівни про події на Сході нашої країни справили великі враження на дітей. Валентина Михайлівна вручила лідерам Копистеринської СЗШ І-ІІІ ст.. прапор України,  військової частини, якій допомагали школярі даної школи. Прапор мав підписи воїнів АТО. Також Валентина Михайлівна подарувала бібліотечку літератури з історії України. Потім книги були вручені лідерам – активістам школи управлінської майстерності, а саме: Борець Анастасії, Храпко Яні, Бантюк Дарині, Ренкас Галині, Волинець Вікторії, Зембі Альоні, Очеретнюк Лілії, Куліховському Вані, Серветнік Ігору, Владунській Юлії.

      Зустріч завершилась колективною творчою справою. Всі учасники малювали логотип  Шаргорода, у вигляді емблеми. Всі художні роботи сфотографовані, закинуті в інтернет за посиланням https://vk.com/sah_zavod для обговорення і голосування. Краща робота буде залінцезована і використовуватись для виготовлення сувенірів.

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Згідно річного плану роботи відділу освіти Шаргородської РДА, річного плану роботи БДЮТу, плану роботи районної ради старшокласників «Союз старшокласників «Лідер», 14.05.2015р. на базі БДЮТу пройшло 9 засідання районної ради старшокласників. У даному заході взяли  участь 23 лідери учнівських парламентів шкіл району, а  також їх заступники. На заключне засідання були запрошені гості: спеціаліст відділу у  справах дітей  Шаргородської РДА Сєрбіна Марія Василівна, представник Центру у  справах молоді Дишкант Лариса Михайлівна та представник радіокомпанії «Шаргород» Мудрак Тетяна Володимирівна.

  

  

  

  

 

Згідно річного плану роботи БДЮТу, плану роботи ради учнівського врядування, 13.11.2014р. на базі БДЮТу пройшли навчання лідерів шкільних парламентів. У школі лідерів взяли  участь  7 лідерів та заступників учкомів: Козлівської, Гибалівської, Івашковецької, Шаргородської СЗШ №2, Голинчинецької, Михайлівської СЗШ, Шаргородської районної гімназії.

    

   

Згідно річного плану роботи БДЮТу 13.11.2014р. на базі ПНЗ пройшов 4-й тур інтелектуальної гри серед старшокласників «Інтелектуальне перехрестя». У даному турі взяли участь  6  команд: Гибалівська СЗШ, Шаргородська СЗШ №1, Шаргородська СЗШ №2, Слободо – Шаргородська СЗШ, Козлівська СЗШ, Шаргородська районна гімназія, Мурафська СЗШ.

 Учасники гри продемонстрували свої знання з різних галузей: історії, українознавства, географії, природознавства тощо.

  

  

  

  

З  11 вересня 2014 року в БДЮТі  стартувала районна гра „Інтелектуальне перехрестя” в якій беруть участь старшокласники загальноосвітніх шкіл району.

   Згідно положення „Інтелектальне перехрестя” передбачає вісім завдань:

Візитка, Вікторина, Кросворд, Природа України, Сім запитань, Весела розминка, Пам‘ятники архітектури та ребус. Тема  гри „Україна єдина країна”.

   В першому турі, який відбувся 11.09. брали участь чотири школи, а семе: Хоменківська СЗШ І-ІІІст.; Пеньківська СЗШ І-ІІІст.; Федорівський НВК та Юхимівська СЗШ І-ІІІят. Кожна команда складалась з 5 учасників.

  В першому турі найсильнішою була команда Хоменківської СЗШ І-ІІІст, яка набрала найбільшу кількість балів і вийшла до фіналу. ІІ місце виборола команда Юхимівської СЗШ І-ІІІст.ІІІмісце зайняла команда Пеньківської СЗШ І-ІІІст. І ІУ місце у команди Федорівського НВК.

    В Другому турі районної гри, який відбувся 25.09. взяли участь п‘ять шкіл – Руданська СЗШ І-ІІІст.; Деребчинська СЗШ І-ІІІст.; Івашковецька СЗШ І-ІІІст.;Ммихайлівська СЗШ І-ІІІст. Та Лозівська СЗШ І-ІІІст.

   Переможцем ІІ туру стала команда Руданської СЗШ І-ІІІст., яка набрала 47балів. Другою стала команда Івашковецької СЗШ І-ІІІст., на ІІІ мвсці команда Михайлівської СЗШ І-ІІІст. ІV місце дісталось команді Деребчинської СЗШ І-ІІІст. І на V місці команда Лозівської СЗШ І-ІІІст.

  

  

09.10.2014 р.  відбулося засідання школи  управлінської майстерності учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Лідер».

Мета засідання: урізноманітнювати форми виховної роботи ,спрямовувати на розвиток  особистості учня та на формування ціннісного ставлення до себе згідно з Основними орієнтирами виховання.

На засіданні  обговорили  і затвердили план роботи на 2014 -2015 н.р.та наступний місяць.

v Обговорили обов’язки  членів  комісії.

v  Підвелии підсумок роботи по Проектах,які були заплановані;

v Поділились враженнями про виїздне засідання, яке проходило на базі табору  ім. В.Загурного.