Джурівці Шаргородщини

30 січня 2020 року на базі Шаргородського БДЮТу проведена перша козацька рада «Козацькому роду – нема переводу». На козацьку раду з’їхались делегати дитячих осередків районної громадської дитячої військово – патріотичної організації «Джурівці Шаргородщини» з 19 шкіл району в кількості 75 чоловік.

Всього членів організації 914  чол. , які об’єднані у 19 куренів і 85 роїв.

Організація має свої символи, атрибути, які використовуються на засіданнях. Організація створюється з вересня місяця, але на її рахунку вже є «Добрі справи» про які діти доповідали. Це:

1.Конкурс «Пошуково – дослідницьких робіт «Козацтво України»;

2.День козацтва. Заходи до Дня Соборності України;

3.Заходи по створенню шкільних осередків (прийом в Козачата, затвердження символів та атрибутів, затвердження Кодексу козака тощо)

4.Активно включились в підготовку до участі в районному КВЕСТІ на тему : »Інтелектуальний квест для старшокласників «Козацтво України»

 На козацьку раду запрошувались ветерани АТО Івасько В.Л. та Тесля О.В.. З вітальним словом виступив Івасько В.І Л., який подякував дітям за добрі справи і побажав щоб і надалі творили добро для зміцнення і розвитку України. Організували та провели працівники Шаргородського БДЮТу.

   

  

  

  

  

  

28.11.2019р.     Відбулось  перше засідання штабу Дитячої військово – патріотичної організації «Джурівці Шаргородщини». До складу штабу входить 11 чоловік було присутніх 8 чоловік. На першому засіданні було прийнято рішення:

1.     Прапор організації затвердити ( див. фото)

2.     Емблему організації затвердити (див. фото)

3.     Козацьку булаву.

4.     Присягу юного джурівця.

5.     Провести другі збори козацької ради на які запросити отаманів, писарів та виховників шкільних дитячих організацій (куренів, загонів тощо) в січні місяці.

6.     Розробити структуру організацїї. Скласти план роботи  «Джурівців Шаргородщини» на 2019 -2020 н.р.

Ввійти з пропозицією до Вінницького крайового козацького молодіжного обєднання  «Молода подільська січ», щоб прийняли нас в ГО «Молода подільська січ»