Союз старшокласників

 

    На виконання річного плану роботи відділу освіти Шаргородської РДА, плану роботи БДЮТу 16.12.2014р. на базі Будинку  творчості пройшов семінар – практикум  педагогів – організаторів шкіл району. У даному заході взяли  участь педагоги – організатори  32 НВЗ: Буднянський НВК, Дерев’янський НВК, Носиківська СЗШ І-ІІст., Перепільчинецька, Писарівська, Сапіжанська, Стрільницький НВК, Гибалівська, Голинчинецька, Деребчинська, Джуринська, Довжанська, Зведенівська, Івашковецька, Клекотинська, Козлівська, Копистиринська, Лозівська, Мурафська, Пасинківський НВК, Плебанівська, Покутинська, Рахнівсько-Лісова №1,2, Руданська, Слободо – Шаргроодська, Федорівський НВК, Хоменківська, Шаргородська СЗШ №1, Юхимівська, ШРГ.

 

     Також 16.12.2014р відбулась зустріч  учасників районної громадської організації «Союз старшокласників «Лідер» її координаторів педагогів – організаторів району із головою Шаргордської районної ради Павельським Володимиром Олександровичем на тему: «Крок за кроком до громадської активності»  Зустріч пройшла у формі «круглого стола», де були запитання до Павельського В.О з боку лідерів  про лідерські якості і як їх виховувати в себе і тих хто поряд з ними. Всі почули, що лідером може бути кожен, хто не боїться відповідальності за себе і інших, хто вміє повести за собою людей, хто має ідеї і їх може втілювати в життя не зважаючи на труднощі, хто вміє постояти за себе ї за тих хто поряд, хто не лінується працювати за для інших тощо.

      Володимир Олександрович з великим задоволенням послухав звіт про роботу лідера «союзу старшокласників «Лідер» Лозової Ірини, яка презентувала через слайд фільм роботу районної організації, про її активність в громадському житті про патріотичне виховання молоді . Доповнили звіт лідери учнівського самоврядування Юхимівської СЗШ  І – ІІІст. Курдибаха Антоніна    та Пеньківської СЗШ І-ІІІст. Швандер Діма .Засідання  пройшло в дружній теплій обстановці, а на завершення Володимир Олександроавич подарував книги написані нашими земляками і про наших знаменитих та відомих шаргородців.